Plugins - Akismet - en to sl_SI translation catalogue (90 entries)

note: translators: The Akismet configuration page URL.
en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
sl_SI: Prosimo, da preverite <a href="%s">konfiguracijo Akismet</a> in se obrnite na spletni strežnik, če težave ne prenehajo.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
sl_SI: Nekatere komentarje še Akismet ni preveril. Ti so bili zadržani za moderacijo in bodo samodejno preverjeni kasneje.

en: Cancelled
sl_SI: Preklicano

en: Suspended
sl_SI: Suspendirano

en: Missing
sl_SI: Manjka

en: No Subscription Found
sl_SI: Ni najdenih naročnin

en: Active
sl_SI: Aktivni

en: Strictness
sl_SI: Strogost

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
sl_SI: Izberite bodisi zavreči najhujša  neželena sporočila samodejno ali vedno obdržati le te v mapi.

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
sl_SI: Tiho zavrži najhujše neželene vsebine preden jih vidim.

en: Always put spam in the Spam folder for review.
sl_SI: Vedno obdrži neželene vsebine v pregled.

en: Comments
sl_SI: Komentarji

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
sl_SI: Vneseni ključ je neveljaven. Preverite vnos.

en: Network functions are disabled.
sl_SI: Omrežne funkcije so onemogočene.

en: Akismet has detected a problem.
sl_SI: Akismet je zaznal težavo.

en: Akismet Error Code: %s
sl_SI: Akismet Koda napake: %s

note: translators: the placeholder is a clickable URL that leads to more information regarding an error code.
en: For more information: %s
sl_SI: Za več informacij: %s

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
sl_SI: Obrnite se na <a href="%s" target="_blank">Akismet podporo</a> za pomoč.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
sl_SI: Lahko nam pomagate boriti neželene vsebine in nadgradite svoj ​račun tako da <a href="%s" target="_blank">prispevate simbolični znesk</a> .

en: Manually enter an API key
sl_SI: Ročno vnesi API ključ

en: Contact Akismet support
sl_SI: Kontaktirajte Akismet podporo

en: Akismet anti-spam strictness
sl_SI: Akismet strogost neželenih vsebin

en: Show approved comments
sl_SI: Prikaži odobrene komentarje

en: Save Changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Awaiting spam check
sl_SI: Čakanje na preverjanje neželene vsebine

en: Akismet Widget
sl_SI: Akismetov gradnik

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
sl_SI: Prikaži število neželenih komentarjev, ki jih je prestregel Akismet

note: translators: The placeholder is the number of pieces of spam blocked by Akismet.
en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
sl_SI[0]: <strong class="count">%1$s neželeno vsebino</strong> je blokiral <strong>Akismet</strong>
sl_SI[1]: <strong class="count">%1$s neželeni vsebini</strong> je blokiral <strong>Akismet</strong>
sl_SI[2]: <strong class="count">%1$s neželene vsebine</strong> je blokiral <strong>Akismet</strong>
sl_SI[3]: <strong class="count">%1$s neželenih vsebin</strong> je blokiral <strong>Akismet</strong>

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Cheatin&#8217; uh?
sl_SI: Goljufamo, a?

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
sl_SI[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaščitil spletišče pred %2$s neželenim komentarjem.
sl_SI[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaščitil spletišče pred %2$s neželenima komentarjema.
sl_SI[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaščitil spletišče pred %2$s neželenimi komentarji.
sl_SI[3]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaščitil spletišče pred %2$s neželenimi komentarji.

en: Flagged as spam by Akismet
sl_SI: Označeno kot neželena vsebina s strani Akismeta

en: History
sl_SI: Zgodovina

[ctx: comments]
en: Spam
sl_SI: Neželena vsebina

en: Cleared by Akismet
sl_SI: Počistil Akismet

en: %s approved | %s approved
sl_SI[0]: %s odobrenih
sl_SI[1]: %s odobren
sl_SI[2]: %s odobrena
sl_SI[3]: %s odobreni

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
sl_SI: Akismet je med samodejnim preverjanjem zaznal, da je ta komentar neželen.

note: translators: The placeholder is a short string (like 'spam' or 'approved') denoting the new comment status.
en: Comment status was changed to %s
sl_SI: Status komentarja se je spremenil v %s

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
sl_SI: Akismet je med samodejnim preverjanjem počistil ta komentar.

en: View comment history
sl_SI: Prikaži zgodovino komentarja

en: Flagged as spam by %s
sl_SI: %s je to označil kot neželeno vsebino

en: Un-spammed by %s
sl_SI: %s je to odznačil kot neželeno vsebino

en: Spam Blocked
sl_SI: Blokirana neželena vsebina

en: For more information:
sl_SI: Za več informacij:

en: Title:
sl_SI: Naslov:

en: Akismet Configuration
sl_SI: Akismet Nastavitve

en: Akismet Stats
sl_SI: Akismetova statistika

en: Check for Spam
sl_SI: Poišči neželeno vsebino

note: translators: The placeholder is an amount of time, like "7 seconds" or "3 days" returned by the function human_time_diff().
en: %s ago
sl_SI: pred %s

en: Remove this URL
sl_SI: Odstrani ta URL

en: Removing...
sl_SI: Odstranjevanje ...

en: URL removed
sl_SI: URL odstranjen

en: (undo)
sl_SI: (razveljavi)

en: Re-adding...
sl_SI: Ponovno dodajanje...

en: Overview
sl_SI: Pregled

en: Akismet Setup
sl_SI: Akismet Nastavitve

en: New to Akismet
sl_SI: Novo na Akismet

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
sl_SI: Morate vnesti ključ API, da aktivirate storitev Akismet na vaši strani.

en: Enter an API Key
sl_SI: Vnesite ključ API

en: If you already have an API key
sl_SI: Če že imate ključ API

en: Copy and paste the API key into the text field.
sl_SI: Kopirajte in prilepite API ključ v polje z besedilom.

en: Click the Use this Key button.
sl_SI: Kliknite na gumb Uporabi ta ključ.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
sl_SI: Na tej strani si lahko ogledate statistiko neželene vsebine na vaši strani.

en: API Key
sl_SI: API Ključ

en: Enter/remove an API key.
sl_SI: Vnesite/odstranite API ključ

en: Show the number of approved comments beside each comment author
sl_SI: Prikaži število odobrenih komentarjev pred avtorjem vsakega komentarja

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
sl_SI: Prikaži število odobrenih komentarjev pred avtorjem vsakega komentarja v seznamu komentarjev

en: Account
sl_SI: Račun

en: Subscription Type
sl_SI: Tip naročnine

en: The Akismet subscription plan
sl_SI: Akismet naročnina

en: Status
sl_SI: Stanje

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
sl_SI: Stanje naročnine - aktiven, preklican ali suspendiran

en: Akismet Support
sl_SI: Akismet Podpora

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
sl_SI[0]: <a href="%1$s">Akismet</a>je zaščitil vaše spletno mesto pred <a href="%2$s">%3$s neželenim komentarjem</a>.
sl_SI[1]: <a href="%1$s">Akismet</a>je zaščitil vaše spletno mesto pred <a href="%2$s">%3$s neželenima komentarjema</a>.
sl_SI[2]: <a href="%1$s">Akismet</a>je zaščitil vaše spletno mesto pred <a href="%2$s">%3$s neželenimi komentari</a>.
sl_SI[3]: <a href="%1$s">Akismet</a>je zaščitil vaše spletno mesto pred <a href="%2$s">%3$s neželenimi komentarji</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
sl_SI: <a href="%s">Akismet</a> blokira neželeno vsebino.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
sl_SI[0]: Trenutno je <a href="%2$s">%1$s komentar</a> v vrsti neželenih vsebin.
sl_SI[1]: Trenutno sta <a href="%2$s">%1$s komentarja</a> v vrsti neželenih vsebin.
sl_SI[2]: Trenutno so <a href="%2$s">%1$s komentarji</a> v vrsti neželenih vsebin.
sl_SI[3]: Trenutno je <a href="%2$s">%1$s komentarjev</a> v vrsti neželenih vsebin.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
sl_SI: Trenutno je <a href='%s'>vrsta neželenih vsebin</a> prazna.

en: Cleaning up spam takes time.
sl_SI: Za čiščenje je potreben nek čas.

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
sl_SI: Akismet %s zahteva WordPress %s ali novejši.

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
sl_SI: Prosimo, <a href="%1$s">nadgradite WordPress</a> na najnovejšo različico ali <a href="%2$s">namestite Akismet 2.4</a>.

en: Past six months
sl_SI: V zadnjih šestih mesecih

en: Spam blocked | Spam blocked
sl_SI[0]: Blokirana neželena vsebina

en: All time
sl_SI: Ves čas

en: Accuracy
sl_SI: Natančnost

en: Note:
sl_SI: Opomba:

en: Disconnect this account
sl_SI: Odklopite ta račun

en: Next Billing Date
sl_SI: Datum naslednjega plačila

en: Upgrade
sl_SI: Nadgradi

en: Change
sl_SI: Spremeni

en: Comment History
sl_SI: Zgodovina komentarjev
