Themes - Twenty Twenty - en to sl_SI translation catalogue (5 entries)

en: Comments are closed.
sl_SI: Komentarji so izklopljeni.

en: Social Links Menu
sl_SI: Meni socialnih  povezav

en: Pages:
sl_SI: Strani:

note: Author of the theme
en: the WordPress team
sl_SI: WordPressova ekipa

note: Author URI of the theme
en: https://wordpress.org/
sl_SI: https://sl.wordpress.org/
