Prednovoletno srečanje detektivov z vrhom slovenske politike

Detektivska zbornica Republike Slovenije je v prostorih Policijske akademije v Tacnu organizirala prednovoletno srečanje na katerem so se članom zbornice pridružili tudi številni povabljeni gostje in predstavniki medijskih hiš. Ob tem so udeležence nagovorili dr. Milan Brglez, predsednik Državnega zbora, generalni direktor policije mag. Marjan Fank, dekan Fakultete za varnostne vede dr. Andrej Sotlar ter predsednik DeZRS dr. Miha Dvojmoč.

V svojih nagovorih so predvsem poudarili pomembnost sodelovanja med detektivi in policijo, prispevek detektivov k zagotavljanju nacionalne varnosti ter zagotovilo strokovnosti, ki ga detektivi predstavljajo v javnosti. Srečanje se je nato nadaljevalo z ogledom Muzeja slovenske policije in sproščenim druženjem v prostorih policijske akademije.

Objava v medijih: RTVS